Namet Helal mi?

namet sucuk helal mi?

Bugün sizlere et ve et ürünlerinde öncü markalardan namet için, helal sertifikası var mı? Namet sucuk helal mi? gibi soruları cevaplayacağız.Helal sucuk markaları arasında yer alan Namet sucuk.Gimdes helal sucukları arasında yer almasada TSE helal sucukları arasında yer alıyor. Namet sadece sucuk üretmiyor ancak kendisinin en çok bilinen ürünü sucuklarıdır. Bundan dolayı biz müslümanlar market raflarımızdaki Namet ve Namet’e ait olan Maret için sucukları helal mi sorusuna cevap arıyoruz.Bugün Allah’ın izniyle sizlere bu konu hakkında bilgi vericeğiz.

Yazıyı okuduktan sonra şu soruların cevabını almış olacaksınız.

  • Namet helal mi?
  • Namet helal et sertifikasına sahip midir?
  • Namet sucuk helal mi?

Namet Helal Et Sertifikası var mı?

“Namet helal mi?” dediğimiz zaman aslında namet helal sertifikası var mı sorusuna cevap arıyoruzdur. Ancak belirtmeliyiz ki helal sektöründe dünya çapında sayısız helal sertifikalama şirketi bulunmaktadır. Bunların bir çoğu ğayrimüslim insanlara ait. Yani müslümanların helal hassasiyetini kullanan ve kullanmaya çalışan çakallar da diyebiliriz.

Sorumuza dönecek olursak Namet markasına ait, güvenilir dediğimiz TSE helal sertifikasına mevcuttur. Kendi sitelerine de girdiğiniz gibi sağ köşede görebiliceğiniz gibi helal sertifikası mevcut ve hala yürürlüktedir.

SORU: Namet helal mi? CEVAP: TSE helal sertifikalandırma standarlarına göre helaldir.

SON. Evet arkadaşlar yazımızın sonuna geldik.Umarım sorularınızın cevabını almışsınızdır.Başka sorularınız varsa bize yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Youtube üzerinden yukarıdaki verilen videoya yorum yazarak dini sorularınızı sorabilirsiniz. Kanala abone olarak cevaplarınızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir